Sıkça Sorulan Sorular

 • Ödemeyi nasıl yapacağım?

  Müşteri temsilciniz sipariş aşamasında satın alma ile ilgili tüm detayları size sipariş formu olarak yollayacaktır. Sipariş onayınız ile birlikte toplam tutarın %50'sini, ürünlerinizin size veya kargoya teslimi öncesinde kalan bakiyenizi nakit, banka havalesi veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

 • Ürünüm hazır olunca nasıl teslim alacağım?

  Ürünleriniz hazır olduğunda anlaşmalı olduğunuz kargo ve ambar firması ile ücret alıcı olarak gönderilmektedir. İstanbul içi alımlarda İstoç merkezimizden teslim alabilirsiniz.

 • Siparişim ne zaman hazır olur?

  Ürünlerimiz imalat ürünleri (tüm matbaa ürünleri, çanta imalatı, magnet vb.) ve hazır ürünler (kalem, powerbank, usb bellek, anahtarlık v.b) olmak üzere iki ayrı başlık altındadır. Hazır ürünlerde baskı süremiz ortalama 5 iş günü imalat ürünlerinde 8-10 iş günü arasındadır.

 • Ürün fiyatlarına baskı dahil mi?

  Her firmanın logo çalışması ve baskı talebi farklı olduğundan fiyatlarımıza logo baskısı dahil değildir.

 • Ürünlere logo baskısı yapıyormusunuz?

  Sitemizde yer alan tüm ürünlere baskı tarafımızca yapılmaktadır. Her ürünün kendine ait bir baskı tekniği bulunmaktadır. Bu konuda logonuzu müşteri temsilciniz ile paylaşırsanız gerekli tüm detaylar size verilecektir.

 • Ürünümü seçtim nasıl sipariş vereceğim?

  Sitemizde yer alan her ürünün bir ürün kodu bulunmaktadır. Ürün seçimi esnasında beğendiğiniz ürünün stok kodu numarası ile müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Ürünleri nerede görebilirim?

  Ürünleri canlı görme taleplerinizde İstoç Showroom'larımızı ziyaret edebilirsiniz. Size daha kaliteli hizmet vermek için randevu sistemi ile müşteri kabul edilmektedir. Randevu almak için müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

 • Tek ürün almak istiyorum?

  Firmamız promosyon ürünlerinde toptan satış yapmaktadır. Perakende satışımız maalesef bulunmamaktadır.

 • Numune görmek istiyorum?

  Sitemiz üzerinden beğenip canlı olarak görmek istediğiniz ürünler için müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz. Numune ürünler ücretli olarak gönderilmektedir.

 • Promosyon ürün seçimini nasıl yapabilirim?

  Promosyon Bank internet sitemizde ürün grupları içerisinde ihtiyacınız olan ürünlerle ilgili resim ve bilgiler yer almaktadır. Tüm ürün kategorilerimizi görebilmek için ana menü de yer alan ürünler menüsünü tıklayabilirsiniz.

Uygar Promosyon'un Avantajları Nelerdir?

Dünya’da ajansların isteklerini doğru algılayan gerçek bir takımla çalışmamız, bizi tercih etme nedenlerinizden sadece birkaçı olacaktır.

WhatsApp Destek